Možnosti připojištění

Chceme, abyste se na svých cestách vždy cítili bezpečně. Z toho důvodu spolupracujeme v oblasti pojištění pouze s renomovanými společnostmi a nabízíme Vám možnost připojistit se proti všem nenadálým událostem, které Vás mohou na silnici potkat. 

Zároveň jsme tu pro vás k dispozici na telefonu 24 hodin denně, 365 dní v roce.


Připojištění pro případ dopravní nehody

Nabízíme možnost připojištění pro případ nehody z 0 % / 0 Kč spoluúčastí. To znamená, že v případě zakoupení připojištění (cena se liší dle kategorie vozidla od 250 – 630 Kč denně), nebudete hradit v případě poškození vozidla žádnou spoluúčast.

Připojištění se vztahuje na všechna rizika vyjma záměny paliva, poškození pneumatiky a poškození kabeláže vozidla zvěří.


Připojištění všech skel

Pro případ poškození obvodových skel na vozidle je možné se připojistit za částku od 110 Kč denně. Díky tomuto připojištění nebudete při rozbití čelního skla (jeho cena dosahuje až 25 000 Kč) hradit žádnou spoluúčast.


Připojištění asistence v ČR

Za cenu 79 Kč denně si můžete sjednat asistenční službu platnou v rámci České republiky. Máte tak v případě nepojízdného vozidla zajištěn zásah asistenční služby a odtah vozidla, pokud nebude možné problém vyřešit na místě. Samozřejmě Vám poskytneme náhradní vozidlo do doby řádného ukončení zápůjčky.


Připojištění asistence v zahraničí

Dále Vám nabízíme připojištění pro cesty mimo Českou republiku. Za cenu již od 163 Kč denně máte zajištěn zásah asistenční služby, případný odtah a pomoc v případě nepojízdného vozidla. Při zajišťování asistenční služby v zahraničí spolupracujeme se společností Europ Assistance. Pojištění musí být sjednáno na celou dobu zápůjčky.

Co zahrnuje tato služba:

Telefonické a informační služby - vyhledání nejbližšího servisu, technická konzultace po telefonu

Technickou pomoc – silniční asistenci, odtah vozidla, uschování vozidla

Náhradní ubytování či doprava – náhradní vozidlo, poskytnutí ubytování v hotelu

Repatriace vozidla – odtah vozidla do domovského servisu

Europ Benefit – vyzvednutí vozidla do 10 000 CZK, poskytnutí finanční hotovosti v případě nouze


Potřebujete poradit se zapůjčením vozu? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Odpovíme Vám následující pracovní den.

* povinný údaj